کلاس خصوصی استاد راهنما:

تدریس خصوصی کلاس ها‌ی پیشرفته و تخصصی نرم افزارهای مهندسی

یکی از پروژه های هدف مجموعه استاد راهنما، برگزاری کلاس های پیشرفته و کلاس تخصصی نرم افزاری است. این کلاس ها به صورت تدریس خصوصی آنلاین نیز برگزار شده و شرکت کنندگان می توانند از مزایای آنها بهره مند گردند. با شرکت در کلاس رفع اشکال نرم افزاری می توانید مشکلات نرم افزاری خود را به طور کامل برطرف نمایید.

کلاس خصوصی

نحوه برگزاری کلاس خصوصی آنلاین

تدریس خصوصی کلاس های پیشرفته و تخصصی نرم افزارهای مهندسی

به طور کلی کلاس های آنلاین مجموعه استاد راهنما که به صورت تدریس خصوصی انجام می شوند، در دو بخش اساسی برنامه ریزی شده اند. یکی از این بخش ها، کلاس هایی هستند که به شکل کلاس خصوصی عادی برگزار می شوند. اما مدل دیگر که مجموعه استاد راهنما به صورت اختصاصی بر روی آن برنامه ریزی کرده است، تدریس خصوصی پروژه محور است.

حتما برایتان این سوال پیش آمده است که این دو حالت چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟ در حالتی که کلاس به صورت تدریس خصوصی عادی برگزار می شود، همان مباحثی که در دوره مربوطه به صورت عمومی تدریس می شود به صورت اختصاصی به دانشجو آموزش داده خواهد شد.

یعنی از قبل سرفصل های مباحثی که قرار است تدریس شود مشخص بوده و دانشجو می تواند در حین دوره سوالات شخصی خود را در مورد مباحث تدریس شده از مدرس بپرسد به طور مثال اگر قرار باشد تدریس آنلاین نرم افزارها (مثلاً محیط سیمولینک نرم افزار متلب) به دانشجو آموزش داده شود مدرسی که دوره این نرم افزار را قبلاً برگزار به صورت عمومی برگزار کرده همان مطالب و مثال های از قبل تعیین شده را به دانشجو آموزش می دهد.

حالت بعدی به صورت پروژه محور بوده، یعنی دانشجو از قبل با مباحث عمومی آشنایی داشته و بیشتر جنبه رفع اشکال دارد و مباحثی که قرار است تدریس شود توسط خود دانشجو تعیین خواهد شد که طبیعتاً هزینه کلاسهای خصوصی پروژه محور بیشتر از کلاسهای خصوصی عادی می باشد.

به طور کلی در کلاسی که تدریس آنلاین نرم افزارها به صورت عادی برگزار می شود، مدرس کلاس از ابتدا تا انتهای کار در کنار شرکت کننده قرار دارد. حتی کلاس رفع اشکال نرم افزار برگزار کرده و به همه سوالات شرکت کننده پاسخ می دهد.

اما در یک نگاه می توان گفت که سرفصل هایی که در این کلاس آموزشی تدریس می شوند، به نوعی همان سرفصل های دوره عمومی هستند. نکته مهم آن است که توجه داشته باشید بعد از تمام شدن هر جلسه، ویدیوهای مربوط به کلاس در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرند.

تدریس آنلاین نرم افزارها و کلاس رفع اشکال نرم افزار

تدریس خصوصی پروژه محور

مباحثی که در کلاسهای تدریس خصوصی پروژه محور آموزش داده می شوند مناسب کسانی است که آشنایی کافی با مباحث پایه دارند و بیشتر جنبه رفع اشکال دارد. به طور مثال اگر دانشجویی در حین انجام پایان نامه به مشکل نرم افزاری بخورد و یا حتی در فهم بحث های تئوری و یا حل مساله ای دچار مشکل شود می تواند از بهترین اساتید گروه مشاورین استاد راهنما کمک گرفته و روند انجام پایان نامه خود را ادامه دهد.

مزیت های تدریس خصوصی پروژه محور نسبت به کلاس های خصوصی عادی

اگر در زمره دانشجویان تحصیلات تکمیلی بوده و در حال انجام پروژه پایان نامه خود باشید، با حضور در کلاس های خصوصی پروژه محور که تدریس آنلاین نرم افزارها و کلاس رفع اشکال نرم افزاری در آن انجام می شود به زودی متوجه خواهید شد که چقدر سریع تر می توانید پروژه خود را پیش ببرید.

دلیل این امر هم آن است که شما در هر جلسه تدریس خصوصی پروژه محور، بیشتر از قبل متوجه اشکالات و ایرادات کار خود می شوید. در نتیجه خیلی زود می توانید بر روی پروژه ای که در حال انجام آن هستید تسلط کامل پیدا کنید. دقت داشته باشید که حضور در این نوع کلاس های خصوصی باعث می شود که بیشتر و بهتر بر روی موضوعات بیان شده سر کلاس تمرکز داشته باشید.

و با تعیین محتوای آموزشی مورد نیاز از وقت اختصاص داده شده نهایت استفاده را ببرید و بتوانید انجام پروژه خود را به راحتی پیش ببرید.

در واقع برخی از مطالبی که در کلاس های خصوصی عادی تدریس می شوند شاید برای کسانی که به مباحث اولیه تسلط کافی دارند تکراری به نظر برسد اما اگر کلاس به صورت پروژه محور برگزار شود دقیقاً مطالب مورد نیاز شما تدریس خواهد شد و در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد، چون ممکن است در چند جلسه اول مشکل شما به کلی حل شده و نیازی به برگزاری جلسات اضافه و صرف کردن وقت سر موضوعاتی که مد نظر شما نیست نداشته باشید.

تدریس خصوصی و کلاس رفع اشکال نرم افزاری

ویژگی های کلاس های خصوصی استاد راهنما

کلاسهای تدریس آنلاین نرم افزارها و کلاس رفع اشکال نرم افزاری به صورت کاملا استاندارد و تخصصی برگزار می شوند. این کلاسها همگی به صورت آنلاین هستند و برای برگزاری آنها از حضور اساتید با تجربه و حرفه ای از سر تا سر کشور بهره گرفته می شود. معنای این سخن آن است که فرقی ندارد کجا هستید و می توانید از بهترین کلاسهای ما در هر کجا که باشید استفاده کنید و یک تجربه عالی یادگیری از بهترین مدرسین ایران را داشته باشید.

نکته بسیار مهم در برگزاری کلاسهای خصوصی، چه خصوصی عادی و چه پروژه محور این است که شما قبل از برگزاری کلاس به صورت رسمی، می توانید در کلاس پیش مشاوره رایگان شرکت کنید و ضمن تعیین اینکه چه مطالبی باید به شما آموزش داده شود با نحوه تدریس مدرس خصوصی خود آشنایی اولیه پیدا کرده و اگر احساس کردید زمینه تخصصی مدرس با مطالب درخواستی شما مطابقت ندارد و تسلط مدرس به بحث مربوطه کافی نمی باشد می توانید بدون اینکه هزینه ای صرف کنید درخواست پیش مشاوره با مدرس دیگری را داشته باشید.

نحوه ثبت نام

اگر قصد ثبت نام در کلاس تدریس آنلاین نرم افزارها را دارید، کافی است به انتهای همین صفحه مراجعه کرده و فرم مورد نظر را پر کنید. در این فرم قسمتی تحت عنوان توضیحات قرار دارد. حتما در این قسمت در مورد موضوعاتی بنویسید که قصد دارید درباره آنها بیشتر یاد بگیرید. کارشناسان مجموعه فرم مورد نظر را بررسی کرده و برای تدریس خصوصی، یکی از مدرسان خود را انتخاب کرده و به شما معرفی می کنند. توجه داشته باشید که مدرسی که برای تدریس انتخاب می شود، بیشترین تسلط ممکن بر روی موضوعی را دارد که شما قصد یادگیری آن را دارید.

تدریس آنلاین نرم افزارها در مجموعه استاد راهنما

نکته مهم که جا دارد درباره آن تاکید کنیم این است که قبل از این که تدریس خصوصی آنلاین شما شروع شود، این امکان برایتان فراهم خواهد شد که طی یک جلسه اولیه با استاد آشنا شوید.طی این جلسه شما به عنوان شرکت کننده در کلاس تدریس خصوصی آنلاین، اطلاعاتی درباره موضوع مورد نظر خود به استاد ارائه می کنید. این کار باعث می شود که هم شما بهتر با مدرس کلاس و نحوه کار وی آشنا شوید، و هم مدرس متوجه نیازهای شما شود. پس از جلسه پیش مشاوره، زمان بندی های لازم انجام شده و پس از پرداخت هزینه کلاس ها کلاس آموزش خصوصی شما شروع می شود.

اساتید گرید A:

اگر به دنبال کیفیت بسیار بالا و سرعت بالا هستید، انجام پروژه کلاسی و انجام مشاوره با این اساتید می تواند انتخاب مناسبی باشد. چرا که اساتیدی که در این گروه دسته بندی شده اند، بیشترین میزان مشاوره موفق و بیشترین امتیاز را در میان اساتید دارا هستند. هزینه انجام پروژه با این اساتید بالاتر از اساتید گرید B و C است. این اساتید شامل ده درصد از کل اساتید با بالاترین امتیاز در وب سایت استاد راهنما هستند.

اساتید گرید B:


این اساتید مشاوره های موفق بسیار و کلاس های آموزشی زیادی را در وب سایت استاد راهنما اجرا کرده اند. کیفیت انجام کار با اساتید این گروه بالاتر از اساتید گروه C بوده و به همین جهت هزینه های بالاتری به نسبت گرید C در بر دارد.

اساتید گرید C:

اساتیدی هستند که به تازگی به وب سایت استاد راهنما اضافه شده اند و تا کنون تعداد پروژه ها و مشاوره های محدودی داشته اند. هزینه انجام پروژه با این اساتید هزینه عادی انجام پروژه است. می توانید برای پروژه های ساده تر از اموزش توسط این اساتید استفاده کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.