انجام پروژه صنعتی:

در انجام پروژه صنعتی، زمان بندی و کیفیت حرف اول را می زند

انجام پروژه صنعتی امروزه به یکی از چالش های پیش روی صنایع و کارخانجات تبدیل شده است. به طور کلی انجام پروژه های ایجاد شده توسط کارخانجات همواره هزینه های بسیار زیادی را برای آن ها به همراه دارد. که این هزینه ها چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مالی می تواند برای این شرکت ها سنگین باشد.

 به همین دلیل اکثر کارخانجات برای رفع این مشکلات همواره پروژه های خود را در قالب انجام پروژه صنعتی با نرم افزار به افراد کاربلد و شرکت های معتبر برون سپاری می کنند. تا به این ترتیب هزینه های ناشی از پروژه های صنعتی مدنظر را به طور قابل توجهی کاهش دهند.

امروزه کار با نرم افزار در صنعت یک امر اجتناب ناپذیر است و اکثر کارهایی را که قبلا به صورت عملی و با سعی و خطا و بالطبع هزینه بالا انجام می شد می توانیم با نرم افزار شبیه سازی کنیم و قبل از عملی سازی نسبت به اجرای آن دید بهتری داشته باشیم.

 هدف اصلی پروژه صنعتی تحقیقاتی راه اندازی بخش جدیدی در کارخانجات می باشد که بسیار هزینه بر است و نقش نرم افزار در آن خیلی پررنگ است و بیشتر پروژه های صنعتی که برون سپاری می شوند در این حیطه می باشند.

پروژه صنعتی کارخانه جات و صنایع

برای انجام پروژه های صنعتی با  نرم افزار بسته به نوعی که دارد، از نرم افزارهای به خصوصی استفاده می شود. عموما کار با نرم افزار در صنعت این امکانات را در اختیار کارفرمایان قرار می دهد تا پیش از تکمیل پروژه خود بتوانند از لحاظ ظاهری ویژگی های پروژه خود را به خوبی مشخص کنند.

هرگونه تغییر در پروژه های صنعتی انجام شده پیش از ساخت، در نرم افزارهای طراحی و یا شبیه سازی انجام می پذیرد. به طور کلی امروزه استفاده از نرم افزار در صنعت به اصل جدانشدنی تبدیل شده است. چرا که استفاده از نرم افزارها می تواند تا حد قابل توجهی هزینه های ناشی از تست پروژه های جدید را کاهش دهد.

گروه آموزشی استاد راهنما با بهره گیری از اساتید و مدرس های مجرب و حرفه ای در زمینه انواع نرم افزارهای تخصصی امروزه به کمک صنایع آمده است تا با شبیه سازی انواع پروژه ها در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات آن ها تلاش کند.

مشتریان اختصاصی استاد راهنما

شرکت ملی صنایع پتروشیمی
دانشگاه خاتم
شرکت توسعه منابع انرژی
صبا باتری
THERMO CHANGE Co

چرا پروژه صنعتی خود را به گروه استاد راهنما بسپاریم؟

انجام پروژه صنعتی توسط گروه آموزشی استاد راهنما

یک پروژه صنعتی مناسب پروژه ای است که در مدت زمان کم و با کیفیت بالا انجام پذیرد. این دو عامل در کنار یکدیگر می توانند پروژه های صنعتی موفقی را پشت سر بگذارند.

 ما در استاد راهنما با همکاری اساتید به صورت تیمی در حوزه های مختلف خصوصا در حوزه پروژه صنعتی تحقیقاتی توانسته ایم زمان انجام پروژه را کاهش و کیفیت انجام آن را افزایش دهیم. چرا که در صورت شکست هر پروژه توسط این عوامل، کارفرمایان متحمل ضرر و هزینه های هنگفتی خواهند شد. در ادامه دلیل اهمیت این دو عامل را بررسی خواهیم کرد:

زمان

به جرات می توان گفت مهمترین رکن انجام یک پروژه ، در نظر گرفتن زمان آن است. زمان برای کارفرمایان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که عموما از دست دادن زمان برای آن ها در واقع از دست دادن سرمایه است. به همین دلیل عموم کارفرمایان در هنگام عقد قرارداد پروژه صنعتی زمان تحویل آن را مشخص می کنند. چرا که تاخیر در اجرای پروژه می تواند تا حد قابل توجهی به آن ها ضرر وارد کند. به همین دلیل انجام پروژه در کمترین زمان ممکن، برای کارفرمایان اولویت محسوب می شود.

کیفیت

از دیگر عواملی که بر هر یک از پروژه های موفق تاثیر گذار است، می توان به کیفیت آن اشاره کرد. کارفرمایان با برون سپاری پروژه صنعتی به دنبال آن هستند که پروژه مورد نظر علاوه بر اینکه در مدت زمان کمتری به نتیجه برسد، از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد. عموما پروژه هایی که از کیفیت بالایی برخوردار نباشند، می توانند تا حد قابل توجهی احساس نارضایتی در کارفرمایان ایجاد کنند.

چه پروژه هایی را به استاد راهنما بسپاریم؟

مجموعه استاد راهنما متشکل از انواع اساتید در حوزه های مختلف صنعتی، ساختمانی و… قادر است با کارفرمایان همکاری کند. ما در این مجموعه بنای انجام هر پروژه صنعتی را براساس کار گروهی و تیمی برپا کرده ایم تا به این واسطه سرعت و دقت را چاشنی پروژه های خود کنیم و در زمینه کار با نرم افزار در صنعت دست بالایی داریم. در حالت کلی پروژه ها بر حسب نوع کاربردی که دارند، دارای انواع گوناگونی هستند. از جمله این پروژه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پروژه های عمرانی

از جمله پروژه های پرکاربرد می توان به پروژه های عمرانی اشاره کرد. در این پروژه ها کارفرمایان برای احداث ساختمان ها، پل ها و مجتمع های تجاری و حتی دیزاین و طراحی معماری ساختمان ها به شرکت ها مراجعه کرده و با عقد قرارداد با شرکت های مجری تا حد زیادی از انجام پروژه ها اطمینان حاصل می کنند.
پروژه عمرانی
پروژه صنعتی عمرانی

پروژه طراحی صنعتی

از دیگر انواع پروژه ها می توان به پروژه های طراحی صنعتی اشاره کرد. این پروژه ها عموما از سمت واحد های صنعتی و کارخانجات مطرح می شود. به دلیل اینکه در صنایع داخلی بسیاری از کارخانجات از تجهیزات و دستگاه های خارجی استفاده می کنند‌.

 این عامل سبب شده تا در هنگام بروز هرگونه مشکل در دستگاه مورد نظر، به خدمات شرکت خارجی نیاز پیدا کنند. در این شرایط عموما این شرکت ها با مطرح کردن پروژه های صنعتی به دنبال آن هستند که با استفاده از مهندسی معکوس، بتوانند نیاز خود را به شرکت های خارجی کاهش دهند.

در چنین شرایطی شرکت های مجری با کروکی برداری از قطعات و یا تجهیزات مورد نظر نسبت به طراحی، ساخت و حتی تست آن ها اقدام می کنند.
اما مهندسی معکوس، تنها پروژه ایی نیست که از سمت کارخانجات برای طراحی درخواست داده می شود. گاهی اوقات این نیاز احساس می شود که در طراحی و ساختار دستگاه صنعتی مورد نظر، تغییراتی انجام شود. در این هنگام کارخانجات با طرح مشکل خود به شرکت های مجری می توانند نیاز خود را مبنی بر طراحی و یا اصلاح بخش جدیدی از دستگاه خود را انجام دهند.

انجام پروژه صنعتی طراحی
پروژه صنعتی طراحی

پروژه صنعتی تحقیقاتی

پروژه صنعتی تحقیقاتی، پروژه ای است که به منظور اجرای طرح جدید در صنایع انجام می پذیرد. عمدتا این پروژه ها از سمت کارخانجات و یا صنایعی مطرح می شود که واحد تحقیق و توسعه نداشته و یا آنکه واحد تحقیق و توسعه آن ها فرصتی برای انجام آن ها ندارد.

به این ترتیب عمدتا این صنایع با طرح هدف تحقیق خود این کار را به سایر شرکت ها که در زمینه کار با نرم افزار در صنعت متخصص هستند واگذار می کنند. که شرکت های دیگر سعی می کنند تا پروژه تحقیقاتی مورد نظر را به نحو احسن انجام داده و نتایج و پیشنهادات خود را به مدیریت اعلام کنند.

پروژه صنعتی تحقیقاتی (کار با نرم افزار در صنعت)

پروژه های صنعتی شبیه سازی

شبیه سازی و انجام پروژه صنعتی با نرم افزار می تواند تا حد قابل توجهی در کاهش هزینه ها تاثیر گذار باشد. عموما با پذیرش پروژه های صنعتی شبیه سازی توسط شرکت ها و انجام آن ها، کارخانجات می توانند طرح و یا ایده خود را در شرایط واقعی ارزیابی کنند. به این ترتیب با این کار ایرادات طراحی به خوبی مشخص شده و می توان با صرف کمترین هزینه بهترین نتیجه را دریافت کرد.

کار با نرم افزار در صنعت

پروژه صنعتی ساخت

از دیگر پروژه های صنعتی می توان به پروژه های ساخت اشاره کرد. عموما در خط تولید برخی از کارخانجات چالش هایی وجود دارد و این نیاز احساس می شود که با طراحی و ساخت یک دستگاه، این چالش ها برطرف شوند. در این شرایط کارخانجات با مطرح کردن چالش های تولید خود به شرکت های مجری و طراح از آن ها می خواهند تا نسبت به طراحی و ساخت دستگاهی به منظور رفع این چالش ها اقدام کنند.

این پروژه ها عمدتا با هدف ساخت دستگاه صورت می پذیرد و شامل بخش های مختلفی نظیر طراحی، شبیه سازی، ساخت و تست آزمایشگاهی می شود.

نحوه ارجاع پروژه صنعتی به گروه استاد راهنما

گروه استاد راهنما این افتخار را دارد که با انجام انواع پروژه صنعتی در زمینه های گوناگون خصوصا در زمینه پروژه صنعتی تحقیقاتی که کار با نرم افزار در صنعت در آن بیشتر به چشم می خورد، همواره در کنار کارفرمایان برای رفع نیاز های آن ها بوده است.

 سابقه درخشان ما و همچنین بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای در انجام انواع پروژه ها سبب شده تا گروه ما به عنوان یکی از بهترین گروه های منتخب برای انجام انواع پروژه های صنعتی با نرم افزار شناخته شود. به منظور ارائه پروژه به گروه استاد راهنما با در نظر گرفتن موارد ذکر شده زیر، فرم مورد نظر را در پایین صفحه تکمیل کنید!
⦁ طرح هدف انجام پروژه
⦁ بیان چالش ها و مشکلات پروژه تا حد امکان
⦁ بررسی زمان بندی و بودجه اختصاص داده شده
⦁ عقد قرارداد پروژه

انجام پروژه صنعتی با نرم افزار

نحوه درخواست انجام پروژه:

جهت درخواست انجام پروژه لطفا فرم زیر را پر کنید ، همچنین می تونید از طریق (تماس تلفنی ، واتساپ) هرگونه سوال درخصوص انجام پروژه را با پشتیبانی در میان بگذارید.