انجام پروژه دانشجویی:

دانشجویان اغلب ممکن است به دلیل مشغله های زیاد، امتحانات، کم بودن مهارت های نرم افزاری و … نیاز به برون سپاری پروژه خود پیدا کنند و سفارش پروژه کلاسی خود را به موسسات انجام پروژه بسپارند. کار با نرم افزارها نیازمند مهارت و دانش کافی است. اگر فردی صرفاً فقط برای انجام پروژه دانشجویی یا انجام پروژه علمی پژوهشی بخواهد این مهارت ها را کسب کند، ممکن است متحمل هزینه های زیاد زمانی و مالی شود.

 برون سپاری پروژه ها سالیان بسیاری است که رواج دارد. در برون سپاری صفر تا صد پروژه ها توسط شرکت ها و مجموعه ها آماده و تحویل دانشجو می شود اما معمولاً دانشجو به نتیجه مورد انتظار نمی رسد. با توجه به رایج تر شدن این امور در سال های اخیر، میزان انجام پروژه های بی کیفیت، گران قیمت و با تأخیر بالا نیز افزایش پیدا کرده است.

بنابراین کسب آگاهی از مجموعه ای که سفارش انجام پروژه دانشگاهی یا پروژه علمی پژوهشی شما را عهده دار می شود و در قیمت انجام پروژه های دانشجویی بسته به انتظار دانشجو تنوع داشته باشد، اهمیت دوچندان پیدا می کند.

انجام پروژه دانشجویی

سفارش پروژه

مجموعه ای که انتخاب می کنید بهتر است سابقه انجام پروژه  دانشگاهی و پروژه علمی پژوهشی را در کارنامه خود داشته باشد. در عین حال بتواند تنوع قیمتی برای یک پروژه واحد را بنا به سرعت و کیفیت مورد نظر شما ارائه کند. به علاوه پس از انجام پروژه و تحویل آن، کار را تمام شده تلقی نکند و مسئولیت کیفیت علمی و ظاهری پروژه را بپذیرد و تمام موارد مربوط به سفارش شما را بعد از تحویل کار به شما آموزش دهد تا بتوانید با خیال راحت آن را ارائه دهید.

سفارش پروژه دانشجویی در سایت استاد راهنما:

انجام پروژه دانشگاهی می تواند شامل سفارش پروژه کلاسی، سفارش پروژه دانشجویی، پروپوزال یا پایان نامه و یا پروژه علمی پژوهشی برای چاپ در انواع مقالات داخلی و خارجی باشد.

موضوعات پروژه های دانشجویی که وب سایت استاد راهنما می تواند در قالب آن ها به انجام پروژه های دانشجویی بپردازد، بیشتر مرتبط با رشته های مهندسی و رشته های علوم پایه است.

در وب سایت استاد راهنما قیمت انجام پروژه های دانشجویی با توجه به گرید اساتید متفاوت است و شما می توانید برای هر پروژه خود بنا به کیفیت و سرعت مورد نظر، گرید استاد مورد نظر خود رابرای آموزش انتخاب کنید.

این تنوع قیمتی مانع از آن می شود که دانشجویان عزیز به دلیل محدودیت زمان یا بودجه از سفارش پروژه و یادگیری آن صرف نظر کنند.

کیفیت انجام پروژه های دانشجویی در استاد راهنما:

هر استادی که پذیرش سفارش دانشجویی را انجام بدهد، مستقیماً با دانشجو در مورد پروژه از طریق بخش پشتیبانی در ارتباط خواهد بود.

هر استاد راهنما کل مراحل انجام پروژه دانشجویی را در قالب فیلم آموزشی یا کلاس آنلاین به دانشجو آموزش خواهد داد. در انتها هم در صورت وجود اشکال و ابهام، برای دانشجو جلسه رفع اشکال برگزار خواهد شد.

این آموزش ها به معنای دریافت آموزش کاملی از نرم افزارهای به کار رفته در پروژه نیست. بلکه آن بخشی از آموزش ها که برای درک مسیر اجرای پروژه و نتایج و خروجی پروژه مورد نیاز دانشجو است، به طور کامل به دانشجو توضیح داده خواهد شد. به این ترتیب دانشجو به کل روند انجام پروژه خود، مسلط خواهد بود.

کیفیت انجام پروژه

چگونه می توانم قیمت، کیفیت و زمان دریافت پروژه ام را مشخص کنم؟

قیمت انجام پروژه های دانشجویی
در فرم درخواست انجام پروژه، اساتید در سه دسته گرید B,A و C در این وب سایت دسته بندی شده اند:

اساتید گرید A:

 

اگر به دنبال کیفیت بسیار بالا و سرعت بالا هستید، انجام پروژه کلاسی و یا پروژه علمی و پژوهشی با این اساتید می تواند انتخاب مناسبی باشد. چرا که اساتیدی که در این گروه دسته بندی شده اند، بیشترین میزان مشاوره موفق و بیشترین امتیاز را در میان اساتید دارا هستند. قیمت انجام پروژه های دانشجویی با این اساتید بالاتر از اساتید گرید B و C است. این اساتید شامل ده درصد از کل اساتید با بالاترین امتیاز در وب سایت استاد راهنما هستند.

اساتید گرید B:


این اساتید مشاوره های موفق بسیار و کلاس های آموزشی زیادی را در وب سایت استاد راهنما اجرا کرده اند. کیفیت انجام کار با اساتید این گروه بالاتر از اساتید گروه C بوده و به همین جهت هزینه های بالاتری به نسبت گرید C در بر دارد.

گرید بندی اساتید

اساتید گرید C:

اساتیدی هستند که به تازگی به وب سایت استاد راهنما اضافه شده اند و تا کنون تعداد پروژه ها و مشاوره های محدودی داشته اند. هزینه کار با این اساتید هزینه عادی انجام پروژه است. می توانید برای پروژه های ساده تر از اموزش توسط این اساتید استفاده کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کدام پروژه ها را می توانم از طریق استاد راهنما به انجام برسانم؟

وب وسایت استاد راهنما در تمامی رشته ها و نرم افزارهای مربوط به آن و حتی زبان ها برنامه نویسی متخصصین مجربی از سراسر کشور را به کار گرفته است تا کارفرمایان اعم از دانشجویان و یا شرکت ها و سازمان ها بتوانند انجام پروژه های خود را با خیال راحت و کیفیت و سرعت متناسب با بودجه اختصاص داده شده برون سپاری کنند.

هر پروژه دانشجویی می تواند در سه دسته رفع اشکال پروژه، انجام کامل پروژه کلاسی و یا مشاوره پایان نامه قرار بگیرد.

در قسمت ثبت درخواست پس از ورود اطلاعات شخصی و تحصیلی خود، اطلاعات مربوط به پروژه خود را در باکس های مشخص شده اعلام خواهید کرد.

مثلا این که چه مدت تا تحویل پروژه زمان دارید و یا این که پروژه شما باید از طریق کدام نرم افزار انجام بگیرد.

تمام توضیحات دیگری که فکر می کنید در روند انجام پروژه موثر است و استاد راهنما باید از آن مطلع شود را نیز می توانید در قسمت انتهایی فرم ثبت درخواست مشخص کنید.

فایل های مربوط به پروژه مورد نظر شما برای بررسی توسط استاد راهنما و اظهار نظرهای بعدی مورد نیاز است که باید در حین ثبت درخواست ارسال شوند.

در مرحله بعدی یک جلسه پیش مشاوره توسط پشتیبان وب سایت استاد راهنما با یکی از اساتید تنظیم شده و پس از اعلام قیمت توسط وب سایت استاد راهنما و در صورت رضایت شما باقی مراحل سفارش و آموزش انجام پروژه شما پیش خواهد رفت.

در صورت بروز هرگونه سوال می توانید در روزهای شنبه تا پنجشنبه ۹ الی ۱۸ با شماره تلفن ۰۲۱-۸۸۴۰۹۰۳۸ با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

برای ارتباط آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام می توانید روی آیکون های مربوطه در سمت چپ قسمت بالای وب سایت کلیک کنید.

پروژه علمی پژوهشی

خلاصه و جمع بندی:

در این جا به طور کلی به شرح نحوه ثبت سفارش و خدماتی که از طریق استاد راهنما دریافت می کنید، پرداختیم.

البته که ممکن است بعضا تبلیغاتی از طرف برخی افراد یا مجموعه ها با مضمون پروژه دانشجویی رایگان و یا دانلود پروژه رایگان مشاهده کنید. ولی باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که در این گونه امور شما هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه اجرای پروژه ندارید و آموزشی از بابت پروژه ای که تحویل گرفته اید، دریافت نکرده اید و به احتمال زیاد دقیقاً با پروژه درخواستی شما مطابقت نداشته باشد.

چه بسا ممکن است خطاهای بارز و آشکاری در این پروژه ها صورت بگیرد که به ضرر شما تمام شود و نتوانید جبران کنید و یا جبران آن، خسارت مالی و زمانی بسیاری به شما تحمیل کند. به یاد داشته باشید که کیفیت چیزی نیست که رایگان و حتی ارزان به دست بیاید.

بنابراین برای کسانی که نمی خواهند چنین تجاربی از سفارش پروژه دانشجویی داشته باشند، بهترین توصیه مقایسه هزینه ها و خدماتی است که در مقابل پرداخت آن هزینه ها دریافت می شود.

یک پروژه خوب و با کیفیت محصول تخصصی است که انجام دهنده آن پروژه در طول زمان و با تجربه آن را به دست آورده باشد.

مجموعه “استاد راهنما” ضامن کیفیت آموزشی است که شما تحویل می گیرید و قیمت انجام پروژه های دانشجویی متناسب در مقایسه کیفیت کار تحویلی نسبتاً پایین می باشد . این مجموعه تا به سر انجام رساندن پروژه و یادگیری آن همراه شما باقی خواهد ماند.