همکاری با ما (از کار دانشجویی تا تدریس توسط اساتید دانشگاه):

همکاری با ما برای اساتید دانشگاه ، متخصصین در زمینه های مختلف و دانشجویان جویای کار دانشجویی

داشتن کار دانشجویی در دوران تحصیل می تواند علاوه بر کمک مالی در این دوره، سبب ایجاد رزومه کاری خوب و البته تجربه های عالی هم شود. البته پیدا کردن شرایط کاری که با ساعات درس و برنامه های دانشگاهی یک دانشجو و یا مدرس بتواند هماهنگی داشته باشد، کمی مشکل به نظر میرسد.

مخصوصا اینکه فرصت های شغلی برای استخدام مدرس اکثرا به صورت تمام وقت بوده و نیاز به رزومه قوی و سابقه کاری دارد. پس اگر توانستید کار پاره وقت و غیر حضوری مناسبی همانند کار دانشجویی و یا تدریس آنلاین برای خود پیدا کنید، فرصت را از دست ندهید. همیشه این شرایط فراهم نخواهد بود.

ما، یعنی مجموعه آموزشی بزرگ استاد راهنما، قصد داریم برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال شغل پاره وقت غیر حضوری هستند دعوت به همکاری عمل آوریم. شما چه دانشجو باشید و مشغول به تحصیل، چه فارغ التحصیل در هر رشته ای ، چه حتی خود استاد دانشگاه، می توانید به عنوان یک مشاور یا مدرس با ما همکاری داشته باشید به غیر از موارد فوق استخدام برنامه نویس و متخصص نرم افزار هم جزو برنامه های کاری سایت استاد راهنما می باشد.

تدریس آنلاین

رویکرد گروه آموزشی- مشاوره ای استاد راهنما در جذب مشاور و استخدام مدرس

ما قصد داریم در مجموعه خود استخدام مدرس و متخصص نرم افزار داشته باشیم. اگر از آموزش و تدریس آنلاین لذت می برید و پتانسیل های این کار را در خود می بینید، می توانید با گروه ما در ارتباط باشید. قبل از اینکه بخواهیم به شرایط استخدام مدرس یا کار دانشجویی بپردازیم، بهتر است شما عزیزان با نحوه کار و هدف نهایی در این مجموعه آشنایی پیدا کنید. 
عزیزانی که مشغول تهیه پایان نامه دانشگاهی هستند، آنهایی که به دنبال مشاوره و راهنمایی اند و یا شرکت ها و سازمان هایی که جهت آموزش کارکنان خود نیاز به برگزاری دوره آموزشی به صورت حضوری یا تدریس آنلاین دارند و یا قصد دریافت مشاوره در زمینه پروژه های صنعتی دارند حتما نیاز به مشاور، استاد راهنما، متخصص و مدرس خواهند داشت. ما با استخدام استاد و مشاور قصد داریم این دانشجویان را از صفر تا صد کاری که قرار است انجام دهند، یاری نماییم. 
شما چه به عنوان یک استاد دانشگاه یا حتی کار دانشجویی یا یک متخصص نرم افزار و یا برنامه نویس می توانید با توجه به رشته تحصیلی خودتان و دانشی که در این زمینه دارید، جزو همکاران گروه استاد راهنما شده و در بخش های مختلفی همچون مشاوره پایان نامه، انجام پروژه های صنعتی و آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی، تدریس آنلاین کلاس های خصوصی،  و فعالیت هایی از این دست، مشغول به کار شوید.

آیا ما به دنبال استخدام استاد دانشگاه یا استخدام دانشجو هستیم؟

شیوه کاری استاد راهنما به صورت استخدام استاد و استخدام مدرس و یا جذب استاد دانشگاه با حقوق ثابت نیست! ما میخواهیم برای همه اساتید، متخصصان، فارغ التحصیلان و یا دانشجویانی که هنوز درحال ادامه تحصیل هستند، شرایطی را فراهم آوریم تا با توجه به مهارت و دانشی که دارند و زمانی که برای مشاوره اختصاص می دهند درامد خود را تعیین کنند.

به کارگیری تخصص و هرآنچه که در دانشگاه و یا در محیط بیرون از دانشگاه آموزش دیده اید، در محلی مثل مجموعه استاد راهنما، می تواند نتیجه عملی از توانایی های شما را نشان دهد.

درست به همین دلایل است که کار دانشجویی در این وب سایت آموزشی- مشاوره ای و ایجاد فرصت برای دانشجویان ماهر و با استعداد را در اولویت قرار داده ایم. کار دانشجویی پاره وقت می تواند علاوه بر عدم مزاحمت برای ساعات درس و دانشگاه شما، تجربه خوب، رزومه قوی و اعتماد به نفس به ارمغان بیاورد.

زمینه های کاری استاد راهنما را می توانیم در چه موضوعاتی خلاصه کنیم:

. رفع هر گونه اشکال در انجام پروژه های دانشجویی در کلاس خصوصی
. برگزاری دوره های آموزشی برای شرکت ها، سازمان و دانشگاه ها
. سیستم مشاوره تا دفاع در پایان نامه های تحصیلات تکمیلی
. انجام پروژه های صنعتی
وب سایت استاد راهنما

دانشجویان و یا اساتید چه رشته هایی می توانند در وبسایت استاد راهنما استخدام شوند؟

کار دانشجویی

استخدام دانشجو یا استخدام استاد دانشگاه، در همه رشته های دانشگاهی در مجموعه استاد راهنما بلامانع است. به دلیل دامنه فعالیت ما در همه حوزه ها از همه دوستانی که در دانشگاه مشغول به تحصیل بوده و جویای کار دانشجویی هستند و یا فارغ التحصیل هستند و در هر نرم افزاری تخصص دارند، دعوت به همکاری می نماییم.

لازم به ذکر است که مجموعه ما محدود به کار دانشجویی و یا استخدام متخصص نرم افزار نبوده و استخدام برنامه نویس را نیز جزو اولویت های خود می داند. پایان نامه های دانشجویی در مقطع تحصیلات تکمیلی به دلیل اهمیت بالا و همچنین زمان زیادی که به خود اختصاص می دهند، یکی از مهمترین بخش های کاری گروه استاد راهنما، شناخته می شوند.

اگر مدرس دانشگاه هستید و یا جویای کار دانشجویی بوده و خودتان انجام پایان نامه را تجربه کرده اید و یا متخصص نرم افزار خاصی می باشید، می توانید به ما در این زمینه کمک زیادی نمایید.

استخدام دانشجو و متخصص نرم افزار و استخدام برنامه نویس

آیا استخدام مدرس یا استخدام دانشجو بدون سابقه کار هم امکانپذیر است؟

جواب ما مثبت است. تعریف کار دانشجویی در حقیقت همین است. اینکه فردی که هنوز تحصیلات دانشگاهی خود را به اتمام نرسانده و مشغول به تحصیل است ویا فارغ التحصیل شده و هنوز جذب بازار کار نشده همزمان به فعالیت های مرتبط با رشته تحصیلی خود هم بپردازد. البته ما منکر مسئله استعداد و مهارت و تجربه نمی شویم، اما هدف، دادن فرصت های مناسب برای دانشجویان و افراد فاقد شغل دایم است تا خود را بیشتر آزمایش کنند و سطح معلومات و دانسته های خود را در میدان عمل بسنجند.

شرایط استخدام استاد دانشگاه و استخدام برنامه نویس هم در این بین مهیا شده است که بتوانیم پاسخگوی هر نوع کمکی از طرف مراجعه کننده ها به گروه استاد راهنما باشیم. به هر حال امکان دارد که مراجعین ما اعم از دانشجویان، شرکت ها و موسسات و سازمانهای آموزشی- پژوهشی درخواست مشاوره با اساتید دانشگاهی مختلف در رشته مربوطه را داشته باشند. ما نمی خواهیم مراجعین خود را دست خالی باز گردانیم. به همین دلیل است که از اساتید محترم هم برای همکاری دعوت به عمل آورده ایم.

آیا وب سایت استاد راهنما، برون سپاری پایان نامه ها را می پذیرد؟

خیر. اگر دانشجویان به فکر این باشند که انجام پایان نامه یا پروژه پایانی خود را به طور کامل به گروه استاد راهنما محول کنند و به عبارتی انتظار برون سپاری پایان نامه به طور کامل را داشته باشند، پاسخ ما به آنها منفی است.

هدف استاد راهنما، همانطور که از عنوانش هم پیداست، راهنمایی و مشاوره از ابتدا تا انتهای پروژه و پایان نامه و برگزاری جلسات آموزشی و … برای شماست. به عنوان مثال ما در کنار عزیزانی که قرار است پایان نامه یا پروژه های دانشجویی ارائه دهند به عنوان راهنما و کمک دهنده تا زمان دفاع در دانشگاه و پژوهشکده خود، خواهیم ماند. قطعا این همراهی به معنای انجام پایان نامه و یا انجام پروژه دانشجویی به طور کامل نیست.

جذب متخصص نرم افزار و تدریس آنلاین تحت عنوان کار دانشجویی

اگر متخصص نرم افزار در هر رشته ای هستید و به دنبال کار دانشجویی می گردید، ما به شما نیاز داریم. گروه استاد راهنما به طور اخص به متخصصین نرم افزاری که مهارت و دانش کافی در این زمینه دارند، دعوت به عمل می آورد. در عین حال ما از جذب مشاور در همه گرایش های همه رشته های مهندسی و استخدام برنامه نویس هم استقبال می‌کنیم.

از طرف دیگر تدریس آنلاین هم از دیگر فعالیت های ما بوده که خوشبختانه با استقبال خوبی از طرف گروه های هدف روبرو شده است. دورکاری برای دانشجویان می تواند بسیار کاربردی باشد. در عین حال مشاوره گیرنده هم می تواند در شرایط دلخواه و ایده آل تری قرار گرفته و مشاوره شود.

تدریس آنلاین می تواند معضلات و گرفتاری های معمول را مثل رفت و آمد، هدر رفتن انرژی و تحمیل هزینه‌ها و… را کاهش و یا از بین ببرد. این فرصت برای دانشجویان عزیز دسترسی به همه نقاط ایران و ساختن یک رزومه قوی را فراهم می آورد.

کلام آخر

جذب مشاور ، استخدام مدرس ، استخدام برنامه نویس و متخصص نرم افزار در گروه استاد راهنما، میتواند پیوند قوی تری بین محیط های دانشگاهی و پژوهشی و صنعتی با متخصصین دانشگاهی برقرار کند. این پیوند سبب میدان دادن به جوانان فارغ التحصیل و یا مشغول به تحصیل دانشگاهی شده و به تجربه و مهارت آنها خواهد افزود.

انجام کار دانشجویی در حین تحصیل می تواند دانشجویان را از مرحله آموزش تئوری به پیاده سازی عملی سوق دهد. مرحله ای که در کشور ما کمتر به آن پرداخته شده است.

وجود و حضور استاید دانشگاه به عنوان مشاور در صنعت می تواند باعث پیشرفت روز افزون کشور عزیزمان در همه زمینه ها گردد.

باید بدانید که:

به جهت ایجاد پویایی در سیستم همکاری با گروه آموزشی استاد راهنما، اساتید و متخصصین عزیز در زمان شروع همکاری با توجه رزومه و سطح علمی در یکی از ۴ گرید A+ , A , B , C قرار می گیرند که زمینه همکاری با استاد راهنما را مشخص می کند (به طور مثال مشاوره و انجام پروژه های صنعتی برای اساتید گرید A+ می باشد). و در مشاوره های دانشجویی جهت حفظ حریم خصوصی شما اساتید عزیز اسم شما به دانشجو اعلام نمی گردد و یا در صورت لزوم از اسم مستعار برای شما استفاده خواهد شد.

دعوت به همکاری

"*" indicates required fields

Max. file size: 3 MB.
حداکثر 3 مگابایت به صورت یک فایل فشرده شامل نمونه کار و رزومه در word یا pdf