مشاوره استاد راهنما در انجام پایان نامه:

آنچه که به عنوان اصلی ترین و مهم ترین قسمت در دوره تحصیلات تکمیلی مطرح می شود، انجام پایان نامه یا تز است. پایان نامه، در مقطع کارشناسی ارشد برای همه رشته ها ۶ واحد و در مقطع دکترا 18 واحد را به خود اختصاص داده است.

از این رو‌ پایان نامه، شناسه یک فارغ التحصیل دانشگاهی در مقاطع تحصیلات تکمیلی به شمار می آید. اما متاسفانه امروزه موسساتی با تبلیغات فراوان و البته کیفیت بسیار پایین، برای دانشجویان پایان نامه جعلی می نویسند! پایان نامه هایی که درصد قابل توجهی از آنها کپی پایان نامه های دیگر است و بار علمی ندارند.

در ادامه روش کاری گروه آموزشی استاد راهنما برای حل مشکل پایان نامه توسط دانشجویان ارائه خواهد شد. ما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری از نوشتن پروپوزال تا روز دفاع در کنار شما خواهیم بود.

چرا برخی انجام پایان نامه خود را به دیگران می سپارند؟

معمولاً در دوره لیسانس، موضوعات پژوهشی کمتری وجود دارند و عمدتا موضوعات آموزشی مطرح می‌شوند. به همین دلیل خیلی از دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد با نوشتن پروپوزال و انتخاب موضوع پایان نامه مشکل دارند. متاسفانه در اغلب دانشگاه‌ها نیز مراکزی برای مشاوره پایان نامه تحصیلات تکمیلی وجود ندارد که به دانشجو، توصیه ها و پیشنهادات لازم برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه بدهند.

به همین دلیل خیلی از دانشجویان نیاز جدی به مشاوره پایان نامه دارند. اما متاسفانه برخی از دانشجویان، فریب موسساتی که در مدت زمان کم و با کیفیت علمی بسیار پایین به چاپ پایان نامه (بخوانید جعل پایان نامه) می پردازند را می‌خورند. در نظر داشته باشید که طبق قانون جعل و کپی پایان نامه جرم است.

انجام پایان نامه

برای اطمینان از بالا بودن کیفیت پایان نامه خود به چه نکاتی باید توجه کرد؟

متاسفانه امروزه موسسات و مجموعه های زیادی در کشور فعالیت می کنند که کار انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری را بر عهده می گیرند. یعنی با دریافت هزینه های کلان از دانشجو در عرض مدت کوتاهی، یک پایان نامه جعلی برای او تهیه می کنند.

این پایان نامه ها سراسر کپی برداری و غلط علمی هستند، که تشخیص پایان نامه کپی برداری شده از اصلی به واسطه نرم افزارهای مشابهت سنج (مانند سایت ایران داک) کار دشواری نیست! پس دانشجو باید در جریان کار خود باشد و با یک سرچ کوتاه از کپی نبودن مطالب پایان نامه خود اطمینان حاصل نماید و با مقایسه کار خود با کارهای انجام شده قبلی از کیفیت محتوایی پایان نامه مطلع گردد.

مشاوره انجام پایان نامه از نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری تا روز دفاع

روش کاری استاد راهنما در مشاوره انجام پایان نامه چگونه است؟

شما پس از اینکه درخواست مشاوره تا دفاع را در سایت استاد راهنما ثبت کردید، کارشناسان مجموعه، آن را به اساتید ارسال می کنند تا یکی از این اساتید به عنوان استاد مشاور برای انجام پایان نامه شما انتخاب شود. از اینجا ارتباط بین دانشجو و استاد راهنمای موسسه ایجاد و پروسه مشاوره پایان نامه آغاز می شود.

استاد راهنما، آموزش ها و مشاوره های مختلف را به دانشجو ارائه می دهد و برای روند فعالیت های او، یک برنامه ریزی کاربردی طرح می کند و مراحل انجام پایان نامه را از نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری تا روز دفاع مدیریت می کند. اغلب این آموزش ها به صورت آنلاین است. اما اگر امکان جلسه حضوری با استاد راهنما بود، این امکان نیز فراهم است.

بزرگترین چالشی که دانشجویان در حین انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری با آن دست و پنجه نرم می کنند مشکلات نرم افزاری می باشد که به علت آشنا نبودن دانشجویان با نرم افزارهای مربوطه معمولا بیشترین زمان را از دانشجو می گیرند که استاد راهنما ، نرم افزارها و ابزاراهای لازم برای انجام پایان نامه را به دانشجو آموزش می دهد و این روند تا روز دفاع دانشجو ادامه خواهد یافت.

نگارش پایان نامه توسط خود دانشجو و به کمک استاد راهنما احتمال ارائه یک پایان نامه جعلی و کپی برداری شده را به صفر می رساند.

چگونه قیمت مشاوره پایان نامه و کیفیت تعیین می گردد؟

ما متناسب با نیاز و هدف های یک دانشجو برای انجام پایان نامه ارشد و دکتری و همچنین انتخاب موضوع و نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری، مشاوره های لازم را ارائه می کنیم. طبق فرم پایین صفحه، اساتید و مشاوران مجموعه، به سه گروه (گرید) تقسیم بندی می شوند.

اساتید گروه A: که به شما در تدوین یک پایان نامه در بالاترین کیفیت ممکن و سریع ترین حالت کمک می کنند و هزینه مشاوره این اساتید از گروه B و C بیشتر است.

اساتید گروه B: اساتید باتجربه ای که مشاوره های بسیار موفقی در وب سایت استاد راهنما برای دانشجویان مختلف داشته اند و نسبت به گروه C هزینه مشاوره بالاتری دارند و گروه C اساتیدی که به تازگی به گروه استاد راهنما پیوسته اند و هزینه مشاوره پایین تری نسبت به اساتید گروه A و B دارند.

اساتید گروه A ده درصد از کل اساتید وب سایت استاد راهنما هستند که در پروژه های علمی و پژوهشی زیادی با دانشجویان کار کرده اند و از نظر وب سایت استاد راهنما، بیشترین امتیاز را دارند. شما پس از اینکه سفارش خود را در وب سایت استاد راهنما ثبت نمودید با توجه به زمانی که برای انجام پایان نامه در اختیار دارید و انتخاب گرید استاد راهنمای خود از هزینه انجام پروژه مطلع خواهید شد. البته در نظر داشته باشید که جلسه پیش مشاوره به صورت رایگان انجام خواهد شد

نگارش پایان نامه و پروپوزال ارشد و دکتری

چرا سایت استاد راهنما را برای مشاوره انجام پایان نامه خود انتخاب کنیم؟

مسلما با استفاده از توصیه های افراد متخصص، دانشجویان می توانند به سادگی فرآیند انجام پایان نامه خود را به انجام برسانند. ما در سیستم (مشاوره تا دفاع) در همه مراحل انجام پایان نامه (از انتخاب موضوع گرفته تا نگارش پایان نامه) به شما کمک می کنیم تا بتوانید در زمان مناسب و با کیفیت بالا، یک پایان نامه معتبر را ارائه دهید. در تمام این مراحل نیاز به همراهی و مشاوره یک استاد باتجربه دارید.

اساتید ما در وب سایت استاد راهنما می توانند شما در تمام این مراحل یاری دهند و شما دغدغه نداشتن زمان کافی برای انجام پایان نامه را نداشته باشید. 

مشاوره انجام پایاننامه توسط گروه آموزشی استاد راهنما از نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری تا روز دفاع

خلاصه و جمع بندی

با توجه به مطالبی که تشریح شد، اهمیت مشاوره از اساتید مجرب برای نگارش یک پایان نامه خوب ، انکارناپذیر است. گروه مشاورین استاد راهنما از ابتدای انجام پایان نامه تا روز دفاع همراه شما بوده و شما می توانید با استاد راهنمای خصوصی خود به صورت پیوسته در ارتباط باشد و هر گونه ابهام و سوالی که در مورد پایان نامه خود دارید را مطرح نمایید و بتوانید پاسخگوی سوالات مطرح شده در جلسه دفاع باشید.

مهمترین بخش انجام پایان نامه کار با نرم افزار مربوطه می باشد که معمولاً زمان برترین بخش هم می باشد ، استاد راهنمای خصوصی شما با برگزاری کلاس های خصوصی ضمن آموزش نرم افزار ، شما را از دیدن هر گونه آموزش دیگری بی نیاز می کند. به علاوه نحوه ارائه بخش به بخش پایان نامه که در روند دفاع و نمره دهی شما قطعاً اثر گذار است به شما آموزش داده می شود.

نوشتن پایان نامه

اگر نیاز به مشاوره در مورد انجام پایان نامه دارید، کافی است فرم زیر را پر کنید. از زمانی که قصد انجام پایان نامه داشته باشید می توانید درخواست خود را در وب سایت استاد راهنما ثبت کنید و ما در هر مرحله ای که باشید از نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری تا زمانی که دفاع می کنید، در همه مراحل به شما مشاوره می دهیم تا یک پایان نامه عالی و باکیفیت را ارائه دهید.

اساتید گرید A:

اگر به دنبال کیفیت بسیار بالا و سرعت بالا هستید، انجام پروژه کلاسی و انجام مشاوره با این اساتید می تواند انتخاب مناسبی باشد. چرا که اساتیدی که در این گروه دسته بندی شده اند، بیشترین میزان مشاوره موفق و بیشترین امتیاز را در میان اساتید دارا هستند. هزینه انجام پروژه با این اساتید بالاتر از اساتید گرید B و C است. این اساتید شامل ده درصد از کل اساتید با بالاترین امتیاز در وب سایت استاد راهنما هستند.

اساتید گرید B:


این اساتید مشاوره های موفق بسیار و کلاس های آموزشی زیادی را در وب سایت استاد راهنما اجرا کرده اند. کیفیت انجام کار با اساتید این گروه بالاتر از اساتید گروه C بوده و به همین جهت هزینه های بالاتری به نسبت گرید C در بر دارد.

اساتید گرید C:

اساتیدی هستند که به تازگی به وب سایت استاد راهنما اضافه شده اند و تا کنون تعداد پروژه ها و مشاوره های محدودی داشته اند. هزینه انجام پروژه با این اساتید هزینه عادی انجام پروژه است. می توانید برای پروژه های ساده تر از اموزش توسط این اساتید استفاده کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.