انجام پروژه کامسول در تمامی سطوح از مبتدی تا فوق پیشرفته

انجام پروژه کامسول

گروه آموزشی استاد راهنما متشکل از بهترین اساتید کامسول ایران بوده و تمامی اساتید به کار گرفته شده در کامسولفا (که از زیر مجموعه های استاد راهنما می باشد) در استاد راهنما نیز فعالیت دارند. ما برای انجام پروژه کامسول در تمامی رشته ها و گرایش ها و تمامی سطوح از پروژه های دانشجویی ارشد و دکتری گرفته تا پروژه های صنعتی مرتبط با شرکت ها و موسسات فعال در زمینه صنعت آمادگی کامل داریم.

در صورتی که شبیه سازی با کامسول را برای انجام پروژه های دانشجویی نیاز دارید می توانید درخواست انجام پروژه کامسول را در لینک زیر ثبت نمایید تا پروژه شما ارزیابی و دسته بندی شود. با توجه به سطح کار مورد انتظار شما و انتخاب گرید استاد راهنما، هزینه و زمان انجام پروژه به شما اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که پروژه های دانشجویی مرتبط با انجام پروژه comsol در دو سطح مبتدی و متوسط دسته بندی می شوند که پس از ارزیابی توسط کارشناسان مربوطه سطح آن تعیین خواهد شد.

اما در صورتی که انجام پروژه کامسول مربوط به پایان نامه شما می باشد در اسکوپ پروژه های پیشرفته دسته بندی خواهد شد و بالطبع زمان و هزینه انجام آن بالاتر خواهد رفت. برای ثبت پروژه شبیه سازی با کامسول که مرتبط با پایان نامه شما می باشد وارد لینک زیر شوید و درخواست خود را ثبت نمایید.

ممکن است شما از قبل با نرم افزار کامسول آشنایی داشته و بخواهید فقط جهت رفع اشکال برای شما کلاس شبیه سازی با کامسول برگزار شود در این حالت پروژه شما در هر سطحی که باشد تفاوتی ندارد و زمان لازم برای مشاوره به شما اختصاص داده خواهد شد و می توانید اشکالات نرم افزاری خود را در زمینه انجام پروژه comsol با استاد راهنمای خصوصی خود در میان بگزارید. برای درخواست تشکیل کلاس به لینک زیر رفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

اما اگر انجام پروژه کامسول برای مقاصد غیر دانشگاهی مورد نیاز باشد و پروژه شما یک پروژه صنعتی باشد می توانید با مراجعه به لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

چنین پروژه های شبیه سازی با کامسول با توجه به ماهیت آنها به صورت گروهی انجام شده و در اسکوپ فوق پیشرفته دسته بندی خواهند شد و طبیعتاً زمان صرف شده و هزینه انجام چنین پروژه هایی بالاتر از پروژه های دانشجویی می باشد.

برگزاری کلاس پیش مشاوره رایگان برای انجام پروژه کامسول

انجام پروژه کامسول شما در هر سطحی که باشد (ساده ، متوسط ، پیشرفته و فوق پیشرفته) می توانید از قبل درخواست کلاس پیش مشاوره داشته باشید تا به طور دقیق مشکلات خود را بیان کنید و مشخص نمایید که چه انتظاراتی در شبیه سازی با کامسول باید برآورده شود. حداکثر مدت زمان کلاس پیش مشاوره 15 دقیقه می باشد که در این مدت باید بتوانید اهداف خود در انجام پروژه comsol را به طور کامل بیان نمایید.

مقاله، PDF، فایل word، فایل شبیه سازی یا هر آیتم دیگری که احساس می کنید برای انجام پروژه کامسول ضروری می باشد را قبل از برگزاری کلاس پیش مشاوره و در زمان ارائه درخواست انجام پروژه ارسال نمایید تا استاد راهنما از قبل با نیاز شما آشنایی داشته باشد و در مدت زمان اختصاص داده شده برای پیش مشاوره بتوانید توضیحات خود را کامل تر بیان کنید.

مراحل شبیه سازی با کامسول

چکونگی تحویل پروژه کامسول

این که در انجام شبیه سازی با کامسول به غیر از فایل های شبیه سازی چه آیتم های دیگری باید به شما تحویل داده شود را شما از قبل تعیین می کنید. گزارش کار انجام پروژه کامسول می تواند شامل فیلم آموزشی از نحوه اجرای پروژه یا از طریق برگزاری کلاس آنلاین و یا اینکه هر دوی این موارد باشد. به هر حال این حق شماست که توضیحات کامل و بدون نقص را دریافت نمایید.

در صورتی که برای انجام پروژه comsol تنها به کلاس رفع اشکال اتکفا می کنید و نیازی به انجام کامل پروژه ندارید می توانید از جلسه یا جلساتی که برای شما برگزار می شود فیلم بگیرید و این حق برای شما محفوظ می باشد. تعداد جلسات آموزشی بسته به نیاز شما می باشد و هر جلسه حدود 1 ساعت و 15 دقیقه طول خواهد کشید و در صورت قطعی اینترنت یا بروز مشکل فنی ترتیب یک جلسه کامل دیگر برای شما داده خواهد شد.

زمان برگزاری جلسات طی هماهنگی به عمل آمده با استاد راهنما و شما توسط تیم پشتیبانی تنظیم خواهد شد.

زمان دقیق تحویل پروژه کامسول

شما از قبل زمان تحویل پروژه را مشخص خواهید کرد و در صورتی که انجام پروژه کامسول شما نیاز به زمان بیشتری داشته باشد این مورد قبل از عقد قرار داد و واریز هزینه به شما اطلاع داده خواهد شد و در صورت موافقت شما با زمان انتظار تحویل پروژه، استارت کار انجام پروژه زده می شود.

به هر حال مدرس موظف است طبق قرار قبلی در زمان مشخص شده پروژه شبیه سازی با کامسول را همراه با تمامی آیتم هایی که از قبل بر روی آن توافق شده را تحویل دهد. لازم به ذکر است هزینه پرداخت شده برای انجام پروژه ها نزد سایت امانت مانده و تا تحویل کامل پروژه و رضایت خاطر شما هیچ مبلغی به حساب مدرس واریز نخواهد شد.

چگونگی محاسبه هزینه انجام پروژه کامسول

هزینه پروژه ها با توجه به تخصصی بودن و زمان اختصاص داده شده برای آن و آیتم هایی که قرار است به شما تحویل داده شود و گرید اساتید انجام پروژه محاسبه خواهد شد. طبیعتاً پروژه های سنگین تر و تخصصی تر زمان بیشتری نیاز دارند و همه اساتید قادر به انجام آن نخواند بود پس هزینه انجام آنها هم بالاتر خواهد رفت که از ثبت کردن درخواست انجام پروژه کامسول هزینه آن متعاقباً به شما اطلاع داده می شود.

لازم به ذکر است که هزینه کلاس ها با توجه به زمان اختصاص داده شده برای هر جلسه کلاس (01:15) بسته به گرید اساتید انتخاب شده ثابت می باشد. یعنی هزینه ای که یک استاد برای برگزاری هر جلسه کلاس آموزشی دریافت می کند فارغ از اینکه پروژه شبیه سازی با کامسول در چه سطحی باشد ثابت هست.

امکان ارتباط با مدرس تا رفع اشکال کامل پروژه

در صورتی که پس از تحویل کامل انجام پروژه کامسول و آیتم هایی که روی آن توافق شده، هنوز اشکالاتی برای شما باقی مانده باشد تا یک هفته پس از تحویل پروژه می توانید اشکالات خود را بیان کنید و مدرس پروژه موظف به پاسخگویی به شما می باشد.

برای پروژه هایی که مربوط به پایان نامه می باشد سیستم مشاوره تا دفاع طوری تهیه و تدوین شده که از لحظه انتخاب موضوع تا روز دفاع استاد راهنمای خصوصی در کنار شما خواهد بود و شما می توانید بر طبق آموزش ها و راهنمایی های که از وی دریافت می کنید کار پایان نامه خود را پیش ببرید.

نحوه ارتباط شما با مدرس پروژه از پشتیبان سایت و به صورت کلاس های آنلاین یا در مواردی ارتباط تلفنی می باشد. پشتیبانی از خدمات انجام پروژه و تضمین کیفیت پروژه ها از مزایای کار با گروه آموزشی استاد راهنما هست.