انجام پروژه ایتبس به صورت کاملاً تخصصی و همراه با آموزش ویدیویی

انجام پروژه ایتبس

گروه آموزشی استاد راهنما با به کارگیری بهترین مهندسین عمران فعال در سازمان نظام مهندسی کشور که تجربه عملی چندین ساله در انجام پروژه های ساختمانی دارند آماده ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه انجام پروژه ایتبس می باشد. انجام پروژه های دانشجویی etabs همراه با آموزش ویدیوی به متقاضیان گرامی تحویل داده می شود که نحوه طراحی و مراحل شبیه سازی در آن آموزش داده خواهد شد.

برای ثبت سفارش انجام پروژه ایتبس می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

انجام پروژه های دانشجویی etabs در سه دسته بندی قرار می گیرند که شامل پروژه ساده ، پروژه متوسط و پروژه پیچیده می شود که بعد از ثبت درخواست پروژه شما، توسط کارشناسان مربوطه تعیین سطح و دسته بندی خواهد شد. فارغ از اینکه انجام پروژه ایتبس در چه سطحی باشد آموزش ویدیویی همراه با فایل های شبیه سازی برای شما ارسال خواهد شد.

دسته بندی انجام پروژه ایتبس به چه صورتی می باشد؟

پروژه های کلاسی و پایان ترم etabs که مربوط به واحدهای درسی شما می باشد در دو اسکوپ ساده و متوسط دسته بندی می شوند که به پیچیدگی پروژه شما بستگی دارد. معمولاً پروژه های پیچیده etabs مربوط به پایان نامه بوده و زمان بسیار زیادی برای انجام آنها مورد نیاز است. برای انجام پروژه ایتبس مربوط به پایان نامه هم می توانید در قالب یک پروژه آن را دریافت کنید و یا در صورت لزوم می توانید درخواست مشاوره تا دفاع داشته باشید.

انجام پروژه های دانشجویی etabs

در خواست مشاوره تا دفاع برای انجام پروژه های دانشجویی etabs

همانطور که بیان شد انجام پروژه ایتبس محدود به پروژه کلاسی و درسی نبوده و شما می توانید برای انجام پایان نامه خود درخواست مشاوره تا دفاع داشته باشید. سیستم مشاوره تا دفاع به نوعی تدوین شده که در هر مرحله از پایان نامه تان باشید استاد راهنمای خصوصی بر روند اجرای پایان نامه شما نظارت کرده و با برگزاری کلاسهای منظم تا روز دفاع همراه شما خواهد بود و آموزش های لازم را به شما خواهد داد.

استاد راهنما علاوه بر آموزش نرم افزاری، مباحث تئوری را هم به شما آموزش خواهد داد و منابع مربوطه را به شما معرفی خواهد کرد. برای درخواست مشاوره تا دفاع مربوط به انجام پروژه ایتبس بر روی لینک زیر کلیک کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

برگزاری کلاسهای خصوصی رفع اشکال نرم افزار ایتبس

شما می توانید برای انجام پروژه ایتبس درخواست برگزاری کلاس خصوصی داشته باشید. صرفه نظر از اینکه پروژه شما در چه سطحی باشد و یا اینکه مربوط به پروژه درسی یا پایان نامه باشد، برای رفع اشکال نرم افزاری و یا حتی مباحث تئوریک کلاس خصوصی برای شما برگزار خواهد شد. برای ثبت درخواست کلاس می توانید در لینک زیر اقدام کنید.

زمانی که برای هر جلسه کلاس خصوصی مرتبط با انجام پروژه های دانشجویی etabs اختصاص داده می شود یک ساعت و 15 دقیقه می باشد. در صورت لزوم می توانید چندین جلسه کلاس داشته باشید و این بستگی به نیاز شما دارد. لازم به ذکر است در صورت بروز مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت کلاس شما مجدداً در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

نحوه محاسبه قیمت انجام پروژه ایتبس

محاسبه قیمت انجام پروژه ایتبس بر اساس سطح پروژه و گرید استاد درخواستی شما متفاوت هست. بعد از ثبت درخواست انجام پروژه های دانشجویی etabs و بررسی آن توسط کارشناسان مربوط و تعیین گرید استاد توسط شما پروژه شما در سریعترین زمان ممکن بررسی شده و هزینه آن به شما اطلاع داده خواهد شد.

شما از قبل باید زمان انجام پروژه و آیتم هایی که باید به شما تحویل داده شود را مشخص کنید و پس از پرداخت هزینه پروژه شما استارت خورده و در زمان مقرر پروژه با تمامی مواردی که قبلا بر سر آن توافق شده به شما تحویل داده خواهد شد. در طول مدت انجام پروژه هزینه پرداختی شما نزد سایت به امانت مانده و تا تکمیل نهایی پروژه و رضایت خاطر شما هیچ هزینه ای به مدرس پرداخت نخواهد شد.

در صورتی که برای انجام پروژه ایتبس نیاز به توضیحات اضافه باشد می توانید قبل از پرداخت هزینه درخواست کلاس پیش مشاوره رایگان با استاد راهنمای خصوصی تان داشته باشید. مدت زمان کلاس پیش مشاوره 15 دقیقه می باشد که طبق هماهنگی با مسول پشتیبانی سایت زمان برگزاری آن اطلاع داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که هزینه کلاسهای خصوصی etabs فارغ از اینکه پروژه شما ساده یا پیچیده باشد ثابت بوده و بر اساس گرید اساتید تعیین خواهد شد که از قبل هزینه آن به شما اطلاع داده می شود.

پس از تحویل کامل پروژه آیا امکان ارتباط با مدرس وجود دارد؟

پس از اینکه انجام پروژه ایتبس به پایان رسید و فایل های شبیه سازی و ویدیوی آموزشی به شما تحویل داده شد استاد راهنمای شما موظف است تا یک هفته به سوالات شما پاسخ دهد تا هیچ ابهامی در مورد پروژه باقی نماند. ارتباط با استاد راهنما از طریق پشتیبان سایت خواهد بود.

در صورتی که انجام پروژه های دانشجویی etabs مربوط به پایان نامه باشد استاد راهنما موظف است تا روز دفاع با شما همراه باشد و می توانید در طول کلاسهای منظمی که برای شما برگزار می شود سوالات خود را مطرح نمایید.