انجام پروژه hspice همراه با ارائه فیلم آموزشی

انجام پروژه hspice

گروه آموزشی استاد راهنما متشکل از بهترین اساتید ایران در زمینه مشاوره پایان نامه و انجام پروژه های درسی آماده خدمات رسانی به دانشجویان عزیز در ایران و سایر نقاط دنیا می باشد. انجام پروژه hspice نیز از جمله خدماتی هست که به صورت تخصصی در استاد راهنما ارائه می شود.

 برای درخواست انجام پروژه با hspice کافیست وارد لینک زیر شوید و درخواست خود را ثبت نمایید کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن پروژه شما را ارزیابی نموده و با شما تماس خواهند گرفت.

خدماتی که برای انجام پروژه hspice ارائه می شود تنها به شبیه سازی و ارائه نت لیست محدود نبوده، بلکه شما می توانید آموزش ویدیوئی مربوط به پروژه خود را نیز دریافت نمایید و در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید و یا پروژه شما بسیار سنگین بود می توانید با فریلنسر خود جلسات آموزشی به صورت آنلاین داشته باشید و تا رفع کامل ایرادات و رضایت شما جلسات توجیهی ادامه خواهد داشت.

انجام پروژه با hspice

انجام پروژه های hspice از مبتدی تا پیشرفته (ساده ، متوسط ، پیچیده)

گروه آموزشی استاد راهنما بهترین متخصصین الکترونیک و مخابرات در ایران را به کار گرفته و شما می توانید انجام پروژه hspice خود را در هر سطحی که باشد به ما بسپارید.

 به طور کلی انجام پروژه اچ اس پایس در سه اسکوپ ساده ، متوسط و پیچیده دسته بندی می شوند. ممکن است پروژه شما یک پروژه کلاسی ساده باشد و از شما خواسته شود یکی از مدارات مرسوم دیجیتال (گیت های منطقی ، مدارات ترکیبی یا ترتیبی و …) یا آنالوگ (تقویت کننده ساده ، مقایسه کننده معمولی و …) و یا حتی مدارات قدرت را شبیه سازی کنید.

یا اینکه ممکن است از شما خواسته شود یک مقاله را شبیه سازی کنید و یا مداری با مشخصات داده شده طراحی کنید به عنوان مثال طراحی یک تقویت کننده با گین و پهنای باند مشخص یا یک مدار ضرب کننده n بیتی ، که در این صورت پروژه شما در اسکوپ متوسط قرار می گیرد.

 بسیاری از پروژه های پایان ترم دروس تخصصی رشته های الکترونیک یا مخابرات از این نوع هستند. چون مقالات معمولاً همه جزییات را ذکر نمی کنند اغلب کسانی که حتی با نرم افزار hspice آشنایی دارند برای شبیه سازی آنها دچار مشکل می شوند پس شبیه سازی مقالات نیاز به تجربه کافی و در اغلب موارد مهندسی معکوس دارد.

انجام پروژه hspice محدود به پروژه کلاسی نبوده و ممکن است شما برای شبیه سازی پایان نامه خود نیاز به کمک داشته باشید که در این صورت پروژه شما در اسکوپ پیچیده دسته بندی می شود چون معمولاً شبیه سازی هایی که برای انجام پایان نامه مورد نیاز است به سادگی قابل انجام نبوده و ممکن است لازم باشد تا تایید نهایی آن چندین بار به استاد راهنمای خود مراجعه کرده و در صورت لزوم تغییراتی را اعمال نمایید.

انجام پروژه های hspice

چگونه سفارش انجام پروژه hspice را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه های hspice کافیست وارد لینک زیر شوید و توضیحات پروژه خود را به طور کامل وارد نمایید. هر اطلاعاتی که ممکن است به انجام پروژه شما کمک کند شامل تصاویر ، PDF ، فایل word ، فایل های جانبی (نت لیست ، تکنولوژی فایل و …) را آپلود کنید، بعد از وارد کردن اطلاعات و ثبت درخواست انجام پروژه hspice در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته خواهد شد و متناسب با پروژه شما هزینه و زمان دقیق تحویل آن به شما اعلام خواهد شد.

در صورتی که با هزینه و زمان تحویل پروژه موافقت کردید و مایل به ادامه کار بودید پس از پرداخت هزینه آن، پروژه شما استارت خورده و در زمان مقرر شده تمامی آیتم هایی که درخواست داده بودید (شامل نت لیست و فیلم آموزشی) به شما تحویل داده خواهد شد. توجه داشته باشید که هزینه پرداختی شما نزد سایت امانت بوده و تا اعلام رضایت شما مبنی بر تکمیل پروژه هیچ حق الزحمه ای به فریلنسر شما داده نخواهد شد.

برای انجام پروژه های hspice که مربوط به پایان نامه شما می باشد کافیست در لینک زیر ثبت نام کنید تا از خدمات مشاوره تا دفاع بهره مند شوید. شما در هر مرحله ای از پایان نامه خود باشید می توانید از خدمات استاد راهنما بهره مند شوید و هزینه مشاوره متناسب با درصد پیشرفت شما تعیین خواهد شد.

 

تحویل پروژه به چه صورتی می باشد؟

این مورد را شما مشخص خواهید نمود که دقیقاً چه آیتم هایی برای انجام پروژه hspice به شما تحویل داده شود. شما می تواند فقط درخواست نت لیست به همراه یک فیلم آموزشی از نحوه چگونگی شبیه سازی ها و توضیح کد نویسی ها  را بدهید. 

و یا در صورت نیاز می توانید برای انجام پروژه های hspice درخواست ارتباط مستقیم با فریلنسر را داشته باشید و برای شما یک یا چندین جلسه (بسته به نیاز شما) کلاس آنلاین برگزار شود. تاریخ و ساعت برگزاری کلاس ها طبق برنامه کاری شما و فریلنسر مربوطه هماهنگ خواهد شد. یا حتی ممکن است شما نیازی به ارائه گزارش کار نداشته باشید و یک کلاس رفع اشکال برای شما کفایت کند.

در صورتی که تنها نیاز به برگزاری کلاس آموزشی دارید از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

 

دقت داشته باشید که انجام پروژه با hspice فارغ از اینکه شامل چه آیتم هایی باشد فقط محدود به کدنویسی نبوده و مباحث تئوری هم به شما آموزش داده خواهد شد. همچنین تجزیه و تحلیل شبیه سازی ها بسیار پر اهمیت بوده و باید توجیه منطقی داشته باشد و نتایج به دست آمده در عمل با منطق تئوری همخوانی داشته باشد.

چگونگی محاسبه هزینه انجام پروژه با hspice

هزینه انجام پروژه hspice بسته به اینکه در چه سطحی (ساده، متوسط و پیچیده) باشد و بسته به اینکه چه آیتم هایی به شما تحویل گردد متفاوت خواهد بود. برخی از پروژه ها به سادگی قابل انجام نبوده و لازم است زمان بیشتری برای آن صرف شود پس قاعدتاً هزینه آنها هم بالاتر خواهد رفت.

در صورتی که انجام پروژه hspice شما سنگین باشد و لازم بدانید قبل از شروع به کار با فریلنسر خود صحبت کنید تا توضیحات بیشتری در مورد پروژه خود ارائه دهید می توانید درخواست کلاس پیش مشاوره رایگان بدهید و پس از به توافق رسیدن با فریلنسر از نظر چگونگی انجام کار و زمان تحویل آن، هزینه پروژه متعاقباً به شما اعلام خواهد شد.

آیا پس از تحویل پروژه اگر مشکلی بود می توانم سوال بپرسم؟

پس از انجام پروژه hspice به طور کامل و تحویل موارد درخواستی به شما، فریلنسر پروژه موظف است اگر سوالی در ذهن شما باشد، تا رفع کامل ابهامات شما را یاری دهد. پس از بابت کیفیت کار تحویلی و رفع ایرادات احتمالی به شما اطمینان خاطر می دهیم.

در صورتی که انجام پروژه با hspice، یک پروژه کلاسی باشد تا یک هفته پس از تحویل پروژه می توانید سوالات خود را بپرسید و فریلنسر موظف به پاسخگویی به شما خواهد بود. در صورتی که پروژه شما مربوط به پایان نامه باشد مدرس موظف است تا روز دفاع به سوالات شما پاسخ دهد و این از مزایای سیستم مشاوره تا دفاع استاد راهنما می باشد.

پس از ثبت درخواست انجام پروژه، از طرف کارشناسان گروه آموزشی استاد راهنما با شما تماس گرفته خواهد شد و با توجه به گرایش تخصصی شما بهترین استاد راهنمای خصوصی برای شما رزرو خواهد شد. شما می توانید درخواست خود را از طریق دکمه زیر ثبت نمایید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.