انجام پروژه هایسیس به صورت کاملاً تخصصی و همراه با آموزش ویدیویی

انجام پروژه هایسیس

نرم افزار هایسیس از جمله نرم افزارهای پر کاربرد مهندسی شیمی می باشد که ردپای آن را در تمامی گرایش های این رشته می توان دید. گروه آموزشی استاد راهنما با به کارگیری بهترین اساتید رشته مهندسی شیمی در کشور آماده ارائه خدمات آموزشی-مشاوره ای به شما دانشجویان عزیز می باشد که از جمله این خدمات انجام پروژه هایسیس به صورت کاملاً حرفه ای و همراه با آموزش ویدیویی است.

انجام پروژه شبیه سازی با هایسیس در استاد راهنما از مبتدی تا حرفه ای قابل انجام بوده و شما می توانید انجام پروژه هایسیس را به عنوان پروژه کلاسی خود سفارش دهید و یا اگر در مرحله انجام پایان نامه هستید و نیاز به مشاوره تا دفاع دارید درخواست مشاوره انجام پایان نامه خود را ثبت نمایید. ممکن است شما با نرم افزار هایسیس آشنایی داشته و جهت رفع اشکال نرم افزاری به ما مراجعه نمایید به هر حال انجام پروژه هایسیس محدود به انجام پروژه کلاسی و پایان نامه نبوده و شما می توانید برای رفع اشکال خود درخواست برگزاری کلاس آنلاین داشته باشید.

چگونگی ثبت سفارش انجام پروژه هایسیس در استاد راهنما

برای ثبت سفارش انجام پروژه هایسیس بسته به نیازی که دارید می توانید به یکی از سه روش زیر اقدام کنید:

درخواست پروژه کلاسی:

در صورتی که پروژه شبیه سازی با هایسیس صرفاً برای انجام پروژه های کلاسی می باشد می توانید درخواست خود را در لینک زیر ثبت نمایید.

پروژه های کلاسی بسته به میزان سختی پروژه و زمانی که برای انجام آن باید اختصاص داده شود و پس از ارزیابی توسط کارشناسان در دو اسکوپ ساده و متوسط دسته بندی می شوند. در زمان ثبت سفارش پروژه هر اطلاعاتی که می تواند کمک کننده باشد شامل توضیحات کامل پروژه ، فایل پی دی اف مقاله ، فایل شبیه سازی و … را ارسال نمایید تا به درخواست شما سریعتر رسیدگی شود.

درخواست مشاوره پایان‌نامه:

ممکن است شما انجام پروژه هایسیس را برای پیش برد پایان نامه خود نیاز داشته باشید. در این صورت می توانید وارد لینک زیر شوید و درخواست مشاوره تا دفاع را ثبت نمایید.

در صورتی که پروژه شبیه سازی با هایسیس برای انجام پایان نامه مورد نیاز باشد پروژه شما در اسکوپ پیچیده دسته بندی می شود و انجام آن نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت. بعد از تعیین استاد راهنما و شروع به کار پروژه پایان نامه شما کلاسهای متوالی برای شما برگزار خواهد شد و استاد راهنمای خصوصی شما بر روند اجرای پایان نامه شما تا روز دفاع نظارت خواهد کرد و آموزش های الزم را به شما خواهد داد.

درخواست کلاس خصوصی:

اگر با نرم افزار هایسیس آشنایی دارید و می خواهید پروژه شبیه سازی با هایسیس را خودتان به انجام برسانید و احساس می کنید با برگزاری یک یا چندین جلسه کلاس رفع اشکال می توانید مشکلتان را حل کنید این مورد نیز ممکن بوده و شما می توانید در لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید و انجام پروژه هایسیس را با کمک استاد راهنمای خصوصی تان پیش ببرید.

ارزیابی هزینه پروژه شبیه سازی با هایسیس

قیمت گزاری انجام پروژه هایسیس بر اساس اسکوپ آنها، گرید استاد و زمانی که الزم است برای آن اختصاص داده شود تعیین می شود. به عنوان مثال هزینه ای که برای انجام یک پروژه ساده کلاسی تعیین می شود با هزینه پروژه ای که مربوط به پایان نامه است متفاوت خواهد بود. 

هزینه کلاسهای خصوصی ثابت بوده و به ازای هر جلسه تعیین می شود و نرخی که برای هر جلسه کلاس خصوصی تعیین می شود فارغ از اینکه پروژه شما در چه سطحی باشد ثابت خواهد بود. مدت زمانی که برای یک جلسه کلاس خصوصی اختصاص داده می شود یک ساعت و 15 دقیقه بوده که در صورت بروز اختلال در اینترنت برگزاری کلاس به زمان دیگری موکول خواهد شد پس نگران از دست رفتن زمان نباشید.

چگونگی تحویل پروژه ها

اگر انجام پروژه هایسیس را برای پروژه کلاسی تان بخواهید شما علاوه بر دریافت فایل شبیه سازی نهایی یک ویدیوی آموزشی هم از نحوه انجام شبیه سازی ها و توضیحات مربوط به پروژه دریافت خواهید نمود و تمامی مراحل انجام پروژه به صورت تصویری به شما آموزش داده خواهد شد که این به شما کمک می کند بتوانید خودتان شبیه سازی ها را دوباره انجام داده و درک بهتری از چگونگی انجام پروژه هایسیس و به نتیجه رسیدن آن داشته باشید.

اما اگر درخواست مشاوره تا دفاع داشته باشید و برای انجام پایان نامه خود به مشاوره نیاز داشته باشید از روزی که در استاد راهنما درخواست خود را ثبت می کنید تا روز دفاع به طور منظم کلاسهای آموزشی خواهید داشت که برگزاری کلاس ها به صورت آنالین بوده و طی هماهنگی به عمل آمده با پشتیبان سایت زمان و تاریخ آن مشخص خواهد. در محیط کلاس آنلاین امکان به اشتراک گذاری فایل نیز فراهم خواهد بود.

شما می توانید قبل از ثبت درخواست انجام پروژه فارغ از اینکه پروژه شما در چه سطحی است تقاضای برگزاری کلاس پیش مشاوره رایگان داشته باشید و تمامی مواردی که برای انجام پروژه هایسیس الزم می دانید را به صورت رو در رو با استاد راهنمای خود در میان بگزارید و بر سر اینکه قرار است به چه نتایجی برسید و چه آیتم هایی باید به شما تحویل داده شود به توافق برسید. لازم به ذکر است که مدت زمان کلاس پیش مشاوره 15 دقیقه می باشد.

پس از توافق بر سر نرخ پروژه و زمان تحویل آن، بلافاصله پس از پرداخت هزینه پروژه شما استارت خورده و سر زمان تعیین شده تمامی موارد درخواستی شما که قبلاً بر سر آن توافق شده به شما تحویل داده خواهد شد. هزینه پرداختی شما نزد سایت به امانت مانده و تا تحویل کامل پروژه و رفع ابهامات آن با استاد راهنمای مربوطه تصویه حساب نخواهد شد.

خدمات استاد راهنما پس از تحویل کامل پروژه

در صورتی که پس از اتمام انجام پروژه هایسیس و تحویل فایل شبیه سازی و ویدیوی آموزشی هنوز سوالاتی در ذهن شما باقی مانده و مشکل شما به تمامی رفع نشده باشد می توانید تا یک هفته بعد از تحویل کامل پروژه سوالات خود را مطرح نموده و استاد راهنمای شما موظف به پاسخگویی به شما تا رفع کامل ابهامات پروژه خواهد بود. 

نحوه ارتباط شما با استاد راهنمایتان از طریق پشتیبان سایت و به صورت آنلاین بوده و در موارد ضروری امکان به صورت ارتباط تلفنی می باشد. به هر حال ما تضمین می کنیم که پروژه شبیه سازی با هایسیس را به طور کامل و بدون نقص به شما تحویل دهیم.